رتبه نخست بانک ملت در صدور کارت بانکی و کارتخوان ها

پرینت
+2
دسته: چه خبر ؟ نمایش از چهارشنبه, 04 ارديبهشت 1392 نوشته شده توسط Admin

جایگاه اول بانک ملت در صدور کارت بانکی و کارتخوان ها

آمار بانک مرکزی حاکی است، بانک ملت در پایان ماه آذر سال 1391، حدود ۳۷ میلیون و ۸۷۰ هزار کارت الکترونیک برای مشتریان خود صادر کرده است. 

بر اساس این گزارش، کل کارت های صادره از سوی ۲۸ بانک و موسسه اعتباری کشور تا این تاریخ، بیش از ۲۱۳ میلیون و ۸۴۴ هزار فقره بوده که بانک ملت با فاصله نسبت به بانک های بعدی، سکوی نخست را از آن خود کرده است. 


بر این اساس، بانک ملت همچنین تا پایان ماه نهم سال گذشته، ۵۲۲ هزار و ۶۴۸ دستگاه کارتخوان در سراسر کشور نصب و راه اندازی کرده که از این لحاظ نیز موفق به کسب رتبه نخست نظام بانکی کشور شده است. 

تعداد کل کارتخوان های نصب شده از سوی ۲۸ بانک و موسسه اعتباری کشور تا پایان آذرماه سال قبل، دو میلیون و ۶۱۸ هزار و ۵۷۶ دستگاه بوده که حدود ۲۰ درصد آن از سوی بانک ملت به بهره برداری رسیده است. 

در عین حال آمار بانک مرکزی نشان می دهد که بانک ملت در پایان فصل پاییز سال ۹۱، سه هزار و ۱۹۴ دستگاه خودپرداز در کل کشور نصب و راه اندازی کرده است. 

آمار کل خودپردازهای نصب شده از سوی نظام بانکی کشور در پایان آذر ۹۱ معادل ۲۹ هزار و ۳۸۲ دستگاه بوده است که بانک ملت در رتبه سوم بالاترین تعداد خودپرداز نصب شده تا این تاریخ قرار گرفته است.