معرفی اجاق گاز جدید ال جی با گارانتی گلدیران

پرینت
+1

معرفی و ارائه اجاق گاز جدید LG Gas Cooker GC-935 S توسط شرکت گلدیران برای بازار ایران.

آخرین محصول کمپانی ال‌ جی برای بانوان خوش‌ سلیقه ایرانی. یک اجاق‌گاز زیبا و مدرن با قابلیت‌های فوق‌ العاده و طراحی چشمگیر؛ محصولی که شرکت گلدیران آن را برای تکمیل ست آشپزخانه شما در ایران عرضه خواهد کرد.

با چه مارکی ؟ همراه باشید تا با محصول جدید ال جی آشنا شویم.برای ما همیشه هماهنگ بودن وسایل مختلف آشپزخانه جایگاه ویژه‌ای داشته و حالا این محصول برای پر کردن آخرین جای خالی این پازل وارد بازار می‌شود. همان‌طور که می‌دانید کمپانی ال‌جی با ساخت و عرضه محصولاتی مثل یخچال، ساید بای ساید، سولاردام و ... بیشترین سهم را در آشپزخانه‌های ایرانی دارد و حالا وقت آن رسیده که برای پاسخ دادن به درخواست خانم‌های ایرانی آخرین محصول نیز به بازار بیاید. اجاق‌گاز ال‌جی که قرار است باقابلیت‌های فراوانش لذتی تازه را به پخت‌ و پز ما به قلب خانه بدهد.

ویژگی های اصلی اجاق گاز جدید ال جی

توزیع یکنواخت حرارت : برای خانمهای ایرانی پخت وپز با حرارات یکنواخت اهمیت زیادی دارد. با استفاده از فناوری Power Convection شرکت ال‌جی، غذاها به صورت یکنواخت تر طبخ می شوند و البته برخلاف سنت همیشگی این کار زمانی کمتر از سایر اجاق‌گازها می گیرد.

غذای آبدار : فن ویژه از طریق گردش هوای داغ درون فر، زمان طبخ غذا را تا 20% کاهش می دهد. در طی این فرآیند، رطوبت غذا حفظ شده و در زمان کوتاه می توان غذایی داشت که سطح خارجی آن برشته و داخل آن کاملا آبدار است.

حرارت دوطرفه : اجاق گاز ال جی طوری طراحی شده که از پس کارهای مختلف بربیاید .  مثلا ویژگی    Dual Heating استفاده همزمان از فر و گریل را میسّر می‌سازد تا بتوانید در عین حال دو یا چند نوع مختلف از غذا ها را آماده کنید . این ویژگی مناسب آنهایی است که برای آماده کردن یک وعده غذایی بین سلیقه های مختلف اعضای خانواده سرگردانند . همچنین با کمک این ویژگی می توان غذایی کاملا پخته با سطح برشته و بدون سوختگی داشت و در عین حال در زمان صرفه جویی کرد.

 گریل تر از منقل : این را هم بگوییم که به کمک قابلیت گریل با جوجه گردان اتوماتیک می‌توانید در خانه، خوشمزه‌ترین خوراک های گوشت را با راحتی بسیار و کیفیت مشابه گریل روی منقل و باربیکیو درست کنید، بدون آنکه مشکلات مربوط به گریل را تجربه کنید .

تمیزکردن آسان : با اجاق گاز ال‌جی، مصرف‌کنندگان فرایند تمیز کردن آشپزخانه پس از آشپزی را بسیار راحت می‌یابند. درب شیشه‌ای قابل جداسازی اجاق گاز با دو حرکت ساده برداشته می‌شود و به شما اجازه می‌دهد آن را به صورت مجزا تمیز کنید. ضمنا ، با ویژگی Catalytic Cleaning پاکسازی محفظه فر بسیار ساده شده است. این ویژگی با اکسید کردن باقی‌مانده غذا در دمای بالای 200 درجه سانتی‌گراد، فرآیند تمیزسازی دیواره عقبی محفظه را ساده‌ می‌کند.

 

 

 فن کانوکشن قدرتمند : فن کانوکشن قدرتمند اجاق گاز ال‌جی با آنکه زمان پخت غذا را کاهش می‌دهد اما غذای خوش‌طعم‌تری را به شما می‌دهد. از آنجایی که هوای داغ با استفاده از فن مخصوص به گردش در می‌آید، سطح غذا با کم‌ترین میزان از دست دادن رطوبت، تردتر خواهد شد.

 
امنیت کامل شعله‌ها : اجاق گاز ال‌ جی برای هر دو قسمت فر و صفحه روی گاز دارای ترموکوپل‌های مجزا می‌باشد. این دستگاه زمانی که شعله خاموش می‌شود به طور اتوماتیک گاز را قطع می‌کند. بنابراین از انتشار گاز قابل اشتعال در فضا جلوگیری می‌کند.
 
درب شیشه‌ ایی با قابلیت جداسازی :با اجاق گاز ال‌جی، پاک کردن فر بعد از طبخ غذا دیگر کاری آزاردهنده نیست. به دلیل اینکه برای باز کردن درب شیشه‌ای فر نیاز به هیچ ابزاری نیست و پاک کردن فر، از همیشه ساده‌تر است.


مشخصات فنی اجاق گاز جدید ال جی :

 صرفه‌جویی در انرژی   حجم مفید:  90 لیتر

موقعیت طبقات  
5 عدد

تعداد شعله : 5 شعله

ویژگی‌های طبخ  
فن کمکی / دمای از پائین / جوجه‌گردان / کلید جداگانه فر و گریل

دمای بیشینه :  
280 درجه سانتی‌گراد

ویژگی‌های امنیت درب شیشه‌ای فر: 
دو عدد فن خنک‌کننده

ابعاد : 850x900x600