مایکروویو جدید ال جی سولاردام پرشیا پلاس برای بازار ایران

پرینت
+1

 شرکت ال‌ جی الکترونیکس مایکروویو سولاردام پرشیا پلاس جدیدش را برای بازار ایران معرفی کرد. این مدل جدید با به روزترین طراحی و توجه به نیازهای سلامت مشتریان ایرانی، به فناوری نوآورانه هیتر نوری ذغالی (Charcoal Lighting Heater™) تجهیز شده که قابلیت‌های آشپزی در خانه را بهبود داده است.

قابلیت هیتر نوری ذغالی که برای مشتریان ایرانی بومی‌سازی شده به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا غذاهای خوشمزه‌تر و سالمتر را در زمان کوتاه‌تر و با مصرف کمتر انرژی طبخ کنند

با عملکرد همزمان مایکروویو و فر، استفاده از سولاردام بسیار ساده‌تر شده و نسبت به مایکروویوهای قدیمی انعطاف‌پذیری بیشتری را در آشپزی می‌دهد. این قابلیت‌های به‌روز سولاردام باعث می‌شود غذاها سه برابر سریعتر و در عین حال خوشمزه‌تر طبخ شوند و کیفیت غذا مانند غذای طبخ‌شده در اجاق‌های سنتی باشد.

در راستای مفهوم زندگی سالم، طی مشارکتی بین کارشناسان حرفه‌ای مدرسه آشپزی در تهران و سرآشپزهای حرفه‌ای کره‌ای قابلیت‌های سولاردام ال‌جی برای بازار ایران بومی سازی شد. در حالی که اکثر مطالعات نشان می‌دهد بیشتر بچه‌های ایرانی غذاهای فست‌فود را ترجیح می‌دهند، ایرانیان بزرگسال این روزها بیشتر به سلامتی خود می‌اندیشند. به این دلیل است که شرکت ال‌جی قابلیت پخت فست‌فود خانگی را نیز به منوی طبخ خودکار سولاردام پرشیا پلاس افزوده است.

علاوه بر این، فر سولاردام تنها محصول در بازار ایران است که قادر است غذاهای سنتی ایرانی نظیر قرمه‌سبزی، قیمه و کشک بادمجان را با منوی خودکار طبخ کند. پخت غذاهای خوشمزه و لذیذ اکنون دیگر ساده و آسان است.

از آنجا که سرخ کردن مرحله اصلی پخت بسیاری از غذاهای سنتی ایرانیان را تشکیل می‌دهد، در هنگام آشپزی روغن زیادی مصرف می‌شود. از آنجایی که بسیاری از ایرانیان به اثرات مصرف زیاد روغن بر سلامتی اهمیت زیادی می‌دهند، ال‌جی قابلیت سرخ‌کردن سالم را به این دستگاه افزوده است تا امکان طبخ غذاهای خوشمزه با مصرف کم روغن فراهم شود.

سبزیجات و میوه‌های خشک‌شده نیز از مواد اصلی آشپزی ایرانی است و بسیاری از غذاهای محبوب این مرز و بوم شامل این مواد اصلی هستند. با قابلیت خشک‌کردن سبزی که به منوی خودکار سولاردام اضافه شده است می‌توان شوید را در بهداشتی ترین حالت و با بالاترین کیفیت خشک نمود. همچنین از این دستگاه می‌توان برای خشک‌کردن میوه‌ها نیز استفاده کرد.

علاقه‌مندان محصولات فناورانه ال‌جی می‌توانند همین امروز سولاردام پرشیا پلاس را تهیه کنند و لذت راحتی آشپزی را تجربه کنند. این دستگاه توسط شرکت گلدیران به بازار ایران عرضه شده است.

 

منبع LG Blog

دیدگاه‌ها  

#1 خریدمهدی حداد 1395-01-28 15:48
درخواست خرید و قیمت سولادوم