معرفی فناوری TrueSteam آب و بخار ال جی

پرینت
+1

با استفاده از فناوری True Steam آب و بخار LG لباس های شما نه چروک می شوند و نه اثری از آلودگی ها روی لباس های می ماند.

این فناوری نوظهور که اولین بار در دستگاه‌های شوینده ال‌ جی استفاده شده است باعث می‌شود تا الیاف لباس حفظ شوند و لباس‌ها پس از شستشو چروک نشوند. ضد حساسیت بودن، سرعت، کارایی و انعطاف‌ پذیری بالا از قابلیت‌های این فناوری شگفت‌انگیز است.

TrueSteam™ technology enables Allergy Care,Steam Refresh, and the new Steam Softener feature. LG’s TrueSteam™ technology helps to eliminate allergens 99.9% and sterilizes bacterias

ضد حساسیت

بخار در ماشین لباسشویی True Steam با نیرویی باورنکردنی نفوذ می‌کند و آلودگی‌ها رامی‌زداید. همچنین بخار باعث می‌شود چین و چروک روی لباس ایجاد نگردد. با سیکل AllergieneTM به طور کاملاً مؤثر می‌توان 95 درصد از ذرات حساسیت‌زا را از الیاف لباس زدود.

سرعت

با این قابلیت لباس‌ها تنها ظرف 20 دقیقه تمیز می‌شوند و بدون استفاده از اتو کلیه خطوط و تا خوردگی‌ها از بین می‌روند. این بدان معناست که در زندگی پر مشغله امروزی شما وقت بیشتری برای لذت بردن ازچیزهای دیگر خواهید داشت.

 کارایی

ماشین لباس‌شوئی جدید ال‌جی ضمن کاستن از زمان شستشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن قابل توجه مصرف انرژی می‌شود. به علاوه، ماشین‌های لباسشوئی بخار ال‌جی آب کمتری نسبت به ماشین لباسشوئی‌های رایج در بازار مصرف می‌کنند.

 

بزودی نیز شرکت گلدیران مدل های جدید دارای فناوری TrueSteam را معرفی خواهد کرد.

لیست مدل های ماشین لباس شویی ال جی دارای فناوری TrueSteam