زر ماکارون برند ایرانی صنایع غذایی

پرینت
+2

زر-ماکارون

زر ماکارون تا به امروز محصولات متنوع و با کیفیتی را به مشتریان خود در سراسر ایران عرضه کرده است، در این مقاله که از سایت خود شرکت زر ماکارون آورده شده است، میخواهیم شما را با این برند خوشنام ایرانی آشنا کنیم .

گروه صنعتی و پژوهشی زر با اعتقاد به توان سرزمین خود و به پشتوانه 30 سال سابقه موفق و موثر حضور بنیانگذارش در عرصه‏های تولیدی و صنعتی، زیرساخت خود را در سال 1372 با تأسیس واحد تولیدی آرد فراهم نمود و با راه‏اندازی آن در سال 1377 محکم و استوار کار خود را در صنعت غذا آغاز کرد. در سال1380 هم برای اولین بار در ایران خطوط تولید آرد سِمولینا را راه‏اندازی نمود.

در عین حال همزمان با توسعه کارخانه آرد، واحد تولیدی انواع پاستا خود را در سال 1384راه‏اندازی نمود و توانست با تولید محصولاتی با کیفیت، سهم موثری را در بازارهای داخلی کسب کند به نحوی که طی 5 سال قادر گردید ظرفیت تولید خود را همراه با افزایش تعداد خطوط جدید، به میزان قابل توجهی ارتقاء دهد.

در واقع این گروه صنعتی که در حال حاضر بزرگترین صادرکننده ایرانی انواع ماكارونی می‏باشد، در سکوی نخست صنعت ماکارونی ایران قرار دارد و توانسته است با ایجاد فضای رقابتی در صنعت، به عنوان اولین تولیدکننده انواع ماکارونی و پاستا با آرد سِمولینا در ایران، نقش مهمی را در ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی به عهده بگیرد
به نحوی که همکنون محصولات ماکارونی ایران قادرند همطراز با برندهای معتبر جهان در رقابت‏های بین‏المللی موفق و سربلند وارد شوند.
از سوی دیگر این گروه توانسته است با افزایش تعداد سیلوهای غلات خود، بالاترین توان ذخیره‏سازی یکجا در کشور را کسب کرده و با راه‏اندازی 5 خط تولیدی آرد نیز در مقام نخست بیشترین ظرفیت تولید یکجا انواع آرد ایران قرار گیرد.

زر-ماکارون

 قطعاً دریافت ده ها نشان، گواهینامه و تندیس از سازمان‏های معتبر داخلی و خارجی و همچنین کسب نشان‏های استاندارد ملی و FDA همراه با تمامی گواهینامه‏های تضمین کیفیت مرتبط موءید توان، شایستگی و کارایی این گروه صنعتی و پژوهشی می‏باشد.

مهمترین این نشان ها عبارتند از:

لوح و تندیس تنها صادرکننده نمونه ملی در صنعت ماکارونی ایران برای 3 سال پیاپی

لوح و تندیس حامی حقوق مصرف‏کننده برای 4 سال پیاپی

لوح و تندیس واحد استاندارد نمونه ملی برای دومین سال

گواهی اشتهار به کیفیت یک ستاره

گواهینامه تعالی سازمانی سطح 2 ستاره

گواهینامه اشتهار به كیفیت غذا و دارو

لوح و تندیس جشنواره تولید ملی- افتخار ملی برای سومین سال متوالی

لوح و تندیس واحد تحقیق و توسعه نمونه از انجمن متخصصین صنایع غذایی

لوح جشنواره تولیدکنندگان جوان برای چهارمین سال متوالی

لوح و تندیس واحد برتر از معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت

لوح و تندیس دیموند در کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش

اینک که گروه صنعتی و پژوهشی زر با کسب بالاترین سهم از بازارهای داخلی، جایگاهی شایسته در درون مرزهای کشور به دست آورده و همزمان مرزهای بسیاری از کشورهای دنیا را نیز درنوردیده، مسلماً با اجرای طرح‏های توسعه‏ایی خود که با جدیت و همت والا و به پشتوانه و حمایت نیروهای انسانی متعهداش در حال پیگیری است، در آینده‏ای نزدیک، نامی جهانی‏تر خواهد داشت.

وب سایت شرکت زر ماکارون

دیدگاه‌ها  

#1 COMMENT_TITLE_R E زر ماکارون برند ایرانی صنایع غذاییarash66 1392-01-18 10:07
زر ماکارون خیلی خوبو خوش مزس